Babits Mihály Gimnázium 1047 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18 tel: 2-334-536
Tanárok

Antal Erika
angol nyelv
(antaleru@babits.hu)

Balázs Gábor
történelem és földrajz
(balazsgabor0505@babits.hu)

Balázs-Szakmári Csilla
angol nyelv
(szakmari.csilla@babits.hu)

Berta-Tóth Katalin
magyar nyelv és irodalom, erkölcstan
(berta.katalin@babits.hu)

Burgermeisterné
Barina Johanna
matematika és fizika
(barinaj@babits.hu)

Csóka Beáta
ének-zene és erkölcstan
(csoka.beata@babits.hu)
 
Fekete Imre
angol nyelv

 
Fellner Tibor
matematika és fizika
(fellner.tibor@babits.hu)

Ferenczfi Magdolna
matematika és fizika
(ferenczfim@babits.hu)

Féderer Attila
matematika és fizika
 

Frontóné
Szigeti Zsuzsanna

biológia és kémia
(szizsu@babits.hu)

Goda Lilla Boróka
magyar nyelv és irodalom
(goda.lilla@babits.hu)

Gyimesiné
Krämer Judit
testnevelés
 

Gyüréné Orosz Ágnes
földrajz
(orosz.agi@babits.hu)

Honti Mária
magyar nyelv, irodalom
és német nyelv
(hontim@babits.hu)


Himber Katalin
biológia, kémia


Jaksa Annamária
 magyar nyelv, irodalom

Kaposiné Bodó Anna
magyar nyelv, irodalom
és francia nyelv
(bodo.anna@babits.hu)


Klimesné
Tornai Alexandra

spanyol nyelv
(klimesne@babits.hu)

Kolbergné
Bráder Zsuzsa
német nyelv
(kolbergbzs@babits.hu)

Komjáti Zsuzsa
testnevelés
(komjati@babits.hu)

Kósa Edit
rajz és erkölcstan
(kosa@babits.hu)

Kőrösi Ágnes
magyar nyelv és irodalom

Dr. Kövesdi István
fizika
(posta@babits.hu)

Kálmán Ildikó
angol nyelv
(ki@babits.hu)
 

Kürtiné Ivitcz Irén
matematika és fizika
(ivitcz.iren@babits.hu)
  • Lakihegyi György
  • matematika, kémia
  • (lakihegyi.gyorgy@babits.hu)

Lisztóczki János
testnevelés
(lisztoczki@babits.hu)


Lunczer Ildikó
matematika és testnevelés
(lunczer.ildiko@babits.hu)

Maár Ferenc Géza
könyvtáros

Molnár Sándor
matematika és fizika
(molnars@babits.hu)

Marton Sándor
matematika és fizika
(ppmaci@gmail.com)

Martonné
Czemel Katalin

matematika és fizika
(czemelkatalin@gmail.com)

 
Müller Anna
kémia és matematika

Németh Máté
történelem
  (nemeth.mate@babits.hu)

Nyírőné Bakay Beáta
magyar nyelv, irodalom
és francia nyelv
(bakay.beata@babits.hu)

Nyíri Gabriella
angol nyelv
(gabi@babits.hu)

Ódor Gabriella
spanyol nyelv
(alien1mcbeal@gmail.com)

Pál Istvánné
informatika
(esztiva@babits.hu)

Pataki Marianna
történelem és földrajz
(marianna.pataki@babits.hu)

Sato Setsuko
japán nyelv
(arigato@babits.hu)

Somodiné Nagy Ilona
angol nyelv
(snagyi@babits.hu)

Sóstói Gáborné
matematika
(sostoig@babits.hu)


Szakszon Katalin
ének-zene


Szalai Veronika
német nyelv


Végvári Veronika
angol nyelv

Vészi Gézáné
magyar nyelv és irodalom
(veszi@babits.hu)


Vindics Dóra

informatika
(vindics.dora@babits.hu)

Vocskó Györgyné
testnevelés
(vocsko.kati@babits.hu)


Wiedemann
Krisztina Rita
angol nyelv  
(wiedemann.krisztina@babits.hu)
 

Zalavári Márta
történelem
(zalavari.marta@babits.hu)


Zsigriné Zeller Terézia
matematika

A honlapot üzemelteti: Marton Sándor tanár úr
2007-2016 Babits Mihály Gimnázium
tárhelytárhely