Babits Mihály Gimnázium 1047 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18 tel: 2-334-536
Osztályok

2013-2014




5.A

Névsor:
Cieger Bálint
 Daruka Máté
 Edőcs Tamás
 Fejes Ferenc
 Földi Evelin
 Gyimesi Dorottya
 Hídvégi Zalán
 Holl Dorottya Zoé
 Hományi László József
 Kazimér Gergely István
Kéri Nikolett Katalin
 Kovács Péter József
 Lőrincz Anita
 Medve Dorina
 Molnár Anna Tünde
 Molnár Veronika
 Nagy Anna
 Rózsa Valéria Liliróza
 Schrikk Norbert
 Schrödl Anita
 Soltész Boldizsár Kristóf
 Susán Máté
 Szabó Antónia Dóra
 Szakács István Márton
 Tepliczky Olivér Zoltán
 Tolnai Réka Dóra
 Tóth Máté
 Tököli Máté Gergő
 Turcsik Sára Kitti
 Vágó Laura Dorottya
 Varga Dóra Piroska
 Várhegyi Márton

5.B

Névsor:
Altsach Kira Niké
Bencze Gergő Benjámin
Borissza Gergely Tamás
Erlitz Berta
Fleisz Andrea Dorottya
Girutskiy Alexander
Grosz Gergely János
 Haász Blanka Lilla
Harmath Ádám
Hollósi Boglárka Anna
 Kaposi Domonkos
Keszthelyi Emese Ágnes
Kiss Nóra
Kondás Eszter Flóra
Kovács Botond Bendegúz
Kovács Kristóf
Lotz Patrik
Madarász Emese
Margitay Lénárd Szabolcs
Márki Mercédesz Roxána
Martonosi Patrik
Megyesi Dorka
Paál Eszter Bóra
Pintér Anna
Simon Dániel Zsolt
Szabó Kristóf
Szakács Ildikó Lilla
Szakácsi Márton
Tivolt Lilla Melinda
Varga Máté
Wang Xiang
Woller Virág

6.A

Osztályfőnök: Antal Erika


Névsor:
Antal Katinka
Bakró Csaba
Baranyai Laura
Bíró Adrienn
Bognár Miklós
Csorba Kata
Endrei Tamás Roland
Gyimesi Anna
Hegyessy Borbála
Hetényi Levente
Horosz Kata
Jákli Zsófia Anna
Kaló Petra
Kaposi Jeromos
Kliszek Viktória Kriszina
Komlós Levente
Major Lili Ágnes
Marton Balázs Márk
Neirabi Nede Fanni
Novák Blanka
Pálinkás Anna
Pánczél Ilona Zsófia
Pintér Orsolya
Pop Norbert
Rezner Zsófi
Réthy Lilla
Sándor Zsombor
Sápi Luca
Szabó Marcell
Tóth Jázmin
Tóth Viktória
Vass Viktória
Veres Laura Marianna

7.A

Osztályfőnök: Nyíri Gabriella


Névsor:
Álló Ramóna
Balázs Sebestyén
Bercsi Kristóf Gábor
Csonka Martina
Egyedi Zsolt
Éles Laura Brigitta
Floch Kristóf Zoltán
Földesi Klára Fanni
Fridrik Fanni
Gyurka Tünde
Halász Klaudia
Ilyés Viktória
Karácsonyi Anna
Katona Blanka
Kerényi Dávid
Kiss Nándor Dániel
Kőházy-Koós Anna
Matók Dániel
Melis Gábor
Miklós Henrietta
Németh Botond
Patai Gergely György
Radványi Roland
Rigóczki Márton
Sági Barnabás
Surányi Eszter
Szabó Dóra
Szalay Eszter
Szatmári Rebeka
Tisza Ádám Bálint
Várai Axel


7.B

Osztályfőnök: Marton Sándor


Névsor:
Ányos Angelika Laura
Boda Kitti Viktória
Borhegyi Teodóra
Botta Márkus Bálint
Gálóczi Imre
Gőgh Dóra
Gyenge Barnabás
Huszár Levente
Kálmán Gréta
Kiss Dóra Eszter
Magyar Péter
Machalik Regina
Margitay Kristóf Jakab
Nagy Dániel
Nagy Károly
Nagy Patrik László
Poncsák Fanni
Rohály Tamás Kornél
Sillye Dávid
Szabó Anna Dorina
Szántó Gergő Dániel
Szolnoki Anna
Szűcs Noémi
Tajti Dávid
Takács Kristóf
Tarsoly Petra
Tihanyi Luca
Tihanyi Máté
Toronyi Ádám Zoltán
Tököli Bence Zoltán
Zámbó János


8.A

Osztályfőnök: Somodiné Nagy Ilona
SomodineNagyIlona.jpg

Névsor:
Baros Tamás László
Bergmann Nikolett
Bita Bertalan
Bobály Sándor
Bornemissza Gergő
Böszörményi Áron Balázs
Csorba Tamás
Erlitz Bernát
Fris Domonkos Miklós
Frontó Anna Eszter
Fuhrmann Patrick Bence
Fűrész Tímea Mónika
Gyurta Anna Dóra
Herczeg Kristóf István
Incze Denissza
 Kallós Anna
Kmetykó Panna
Kovács Róbert
Lőrincz Ádám
Lukóczky Márton Balázs
Manolescu Renáte
Podpinka Dorina
Prekli Bence
Prekli Dalma
Rékai Krisztina
Rózinger Norbert
Szánthó Anna
Thürmer Nikolett
Veres Levente
Veress Brigitta

8.B

Osztályfőnök: Vészi Gézáné
vszi_gznl_j.jpg

Névsor:
Berke Anna
Bogya Roland Gábor
Busi Dániel Máté

Cserhalmi Panna Laura

Csíki Sára

des Echerolles Kruspér Fédra Anna

Fehér Kristóf Gábor

Gerhát Levente Péter

Horváth Katalin Eszter

Ivacs Fülöp

Jancsovics Nikolett Petra

Jokán Zsolt Márk

Kiss Orsolya

Kutenics Beáta Kinga

Méder István

Mészáros Erik

Németh Patrik Noel

Román Gábor

Sasvári Csaba

Sinkó Zsófia Anna

Szabó Bálint Tamás

Szabó Réka

Széles Krisztián

Tatai Bálint Gábor

Tepliczky Adél Nárcisz

Turcsányi Anna

Woller Péter


Magántanulók:


Pákozdi Bálint

Szilágyi Kristóf

Szolga Bertalan
Mihályi Dániel


9.A


Osztályfőnök: Kálmán Ildikó



Névsor:

Bazsó Ágnes

 Berke Péter
 Bus Krisztina Katalin
 Csenki Márk Zoltán
 Fodor Nikolett
 Halácsy Kristóf Tamás
Hodos Vanda

 Katona Balázs
 Kovács Ádám Gyula
 Kovács Luca Fruzsina
 Lovas Annamária
 Magyar Tamás Gábor
Mihalovics Emese

Németh Alexandra

 Polgárdi Fanni Laura
 Pudleiner Péter Zsolt
 Sárospataki Anna
 Szalay Csongor Szabolcs
 Szinyéri Lilla
 Titkos Helga Viktória
Váczi Csenge Katalin

 Varga Adrienn

9.B


Osztályfőnök: Varga Magdolna

VargaMagdolna.jpg


Névsor:

Balázs Katalin

 Baranyai Réka
Chlebda Luca Viktória

 Csorba András
Faur Csenge

Ferenczi Dorottya

Gersei Csenge

 Gurály Attila
 Hajdu Levente Péter
 Kádár Dorottya
 Keresztesi Balázs
 Keszey Vanessza Judit
Kleisz Márk

 Kliszek Csilla Bianka
 Kuron Bence
Meiczinger Zsuzsanna

Molnár Dániel

 Nagy Martin Péter
Seabrooke Nicolette Judit

 Simon Alexandra Réka
 Szakács Tamara
Tajti Márk

 Tálas András
 Tenczel Tamara Mercédesz
 Toronyi Georgina
 Tőke Timea Valentina

Magántanulók:

Szolga Bálint


9.C

Névsor:
Al Raheem Petra
Altsach Vivien Barbara
Bácskai Anna Amália
Bartók Dániel
Bezzeg Zita
Biró Attila
Bognár Andrea
Bozó Bence Ferenc
Chang Xuxiao
Doszpoly Emese Kincső
Fábián Rita Tamara
Fülöp Anna Krisztina
Gágyor Bálint Balázs
Juhász István Tüvsindzsargal
Kovács Fruzsina
Lencsés Dávid
Magyar Viktória
Makuszovich Eliza
Nagy Gabriella
Papp Lili
Pintér Ráhel Zseni
Sade Anna Greta
Selyem Tímea Lilla
Sinkó Celina
Siska Regina Klaudia
Szegvári Olivér László
Szögi Alexandra
Tapolyai Bence
Tari Tilla Tulipán
Tóth Noémi Dorottya
Turcsik Boglárka Anna

9.D

Névsor:
Bertoncelj Soma Benedek
Borbáth Tímea
Borsik Gergő Roland
Csapó Anna Luca
Doszpod Illés János
Gali Csaba Benjámin
Hegyi Károly
Hock Balázs Bertold
Horváth Georgina
Ipekli Baran Benjamin
Kofrán Dániel
Koller Richárd
Kovács Ádám
Kőhegyi Marcell
 Marton Tamás
Modori Marcell
Nagy Ákos Gábor
Nemes Anna
Papp Zoltán
Saska Szilvia
Sram Barbara Ivett
Sütő Máté
Tallér Péter Szilveszter
Taferner Ágota
Theklesz Tímea Katalin
Török Bettina Melinda
Ugyan Zita
Umann Róbert
 Üveges Anna Rebeka

10.A


Osztályfőnök: Kovács Valéria

Foldine.jpg


Névsor:

Bazsó Sándor

Botta András Máté

Bödő Lajos

Budinszki Bence

Farkas Kevin

Ferenczy Gergő

Frontó András Levente

Gaják Viktor Zsolt

Gonda Zsombor

Helli Gabriella

Henter Zsófia Anna

Högyi Erik

Kéri Noémi

Király Fanni

Laskovics Roland

Lőrinczy-Nagy Emerencia Laura

Mándi Zsófia Boglárka

Mázsár Kata

Medve Márk

Nagy Botond Géza

Péter Tamás

Preininger-Hortobágyi Gergő Péter

Schneider Áron András

Seregi Nóra

Szigeti Ignác

Tanács Réka

Török Eszter Márta

Zádor Orsolya Anna  


10.B


Osztályfőnök:
Burgermeisterné Barina Johanna

lszlno.jpg


Névsor:

Balázs Dávid

 Balázs Laura
 Bita Dorottya
 Borsányi Gergely
Dóczy Mátyás Csanád

Endrei Dorka

Fazekas Gergő

Illés Mária Sarolta

Ivacs Vince

Jánosi Dóra

Karácsonyi Zsolt

Mérő Krisztián

Nagy Kristóf Ádám

Nedelka Ágnes

Oláh Dóra

Romero Alicia Jennifer

Sebeszta Daniella Mária

Sponner Ádám

Szabó Károly

Székely Zsolt

Tatai Fanni

Winkler Dániel


10.C


Osztályfőnök: Honti Mária



Névsor:

Borbás Fanni

Boros Enikő

Csonki Daniella

Erdmann Kata Anna

Fabulya Beatrix

Hidvégi Vivien

Huang Wen Quing

Jankovics Bernadett Anita

Jankovics Katalin Judit

Kelemen Roland Kevin

Keszey Réka

Kramer Dániel Soma

Kun Kármen Judit

Mátyás Eszter

Merkel Vanda

Nagy Brigitta
Oshiro Kento

Perez-Garcia Dániel Izrael

Rácz Gergő Tamás

Schantzl Orsolya

Simon Helga

Smid Evelin Ágnes

 Szabó Viktor Benedek
Szkibák Máté

Tahon Szonja

Turi Anikó

Valkó Barbara

Vígh Laura Lívia

Vreca Enikő Krisztina


Magántanuló:

Müller Viktória


10.D


Osztályfőnök: Balázs Gábor



Névsor:

Almási Bálint
Bene Rebeka
Bognár Nikolett
Bordás Viktória
Butter Kitti
Csendes Dóra
Földesi Petra
Gelei Boglárka
Gyurka Noémi
Hruska Olivér
Kabunárin Alexandra
Katona Iván
Kovács Levente
Koval Viktor
Mátyásfalvi Kinga
Neirabi Emese
Németh Márton
Pogonyi Bernadett
Stefkovics Petra
Szabó Angéla
Szatmári Péter
Szedlay Balázs
Szeglédi Hang Lilien
Vágó Balázs
Zámbó Ákos

Magántanuló:

Dragomír István


11.A


Osztályfőnök: Martonné Czemmel Katalin

Martonne.jpg


Névsor:

Antal Bianka

Diószegi Gergő

Feri Róbert

Kapitány Gergely

Kovács Ádám

Kovács Timea Viktória

Lakatos Ágnes

Lengyel Ádám

Majnár Áron

Máté Henriett

Mike Dániel János

Nagy Adrián Tamás

Németh Enikő

Schwirg Alexa

Szalay Gábor Attila

Szőke Márton Péter

Varga Gergő


11.B


Osztályfőnök: Kaposiné Bodó Anna

KaposineBodoAnna.jpg


Névsor:

Bogdán Bence György

Farkas Balázs

Feng Han

Havrilla József

Hegedűs Fanny

Kamarás Lili

Kőrösi Kristóf
Lippai Lilla

Márton András

Miavecz Balázs

Miavecz Tünde

Nagy Márton Ádám

Ress Ildikó

Román Gyula

Rostás Brigitta Márta

Szekér Dániel

Titkos Emília Zsófia

Trkala Tamás Benjámin

Zsár Viktória


11.C


Osztályfőnök: Molnár Sándor



Névsor:

Baldóczi Kristóf

Berk Merve

Berkes Dávid

Bíró Olivér

Czinege Tamás

Fábry Zoltán

Farkas Anna

Felicides Zsanett

 Földesi Fanni
Havár Csongor

Hawartheh Mirjam

Juhász Gergely

Karacs Zsófia Máriaróza

Kárpáti Viktória

Kása Attila Marcell

Kovács Alexandra

Kócsa Levente
Krózser Vivien

Lapu Anna

Lengyel Noémi

Mihály Dóra

Pálfalvi Regina

Pituk Jennifer Erika

Poncsák Bianka

Sámson Norbert

Szabó Gergő

Szász-Schagrin Dávid György

Szebeni Tünde Noémi

Szécsi Judit

Takács Kitti

Zsankó Fanni


12. A


Osztályfőnök: Frontóné Szigeti Zsuzsanna

szizsu.jpg


Névsor:

Bartos Kinga

Bödő Marianna

Fellner Máté

Fűrész Zsófia Bernadett

Gerner Ágnes Rita

Ivacs Anna

Juhász Janka Margit

Kádár Zsófia

Kívés Marcell

Klein Réka

Koseczki Dorina

Lotz András

Marosi Dániel

Németh Boglárka

Orcsik Bernadett

Őri Rea Anett

Rezsdovics Réka

Schrikk Róbert Eduárd

Somogyvári Zóra

Szabó Zsófia Judit

Szigedi Balázs

Takács Vivien

Tóth Ildikó

Vida Liliána


12. B


Osztályfőnök: Pataki Marianna

PatakiMariann.jpg


Névsor:

Ács Petra

Botond Zsuzsanna

Buday Dániel

Csatai Katalin

Dóczy Gábor Pál

Fehérvári Andrea

Forgács Éva

Gábor Armand Dávid

Gálóczi Ninetta Kinga

Horváth Ágnes

Illés Dániel

Karakas Dóra

Katona Rebeka

Kovács Andor János

Kovács Kata

László Eszter

Lehoczki Boglárka

Macskásy Kamilla

Moss Balázs

Réthy Laura

Szép András

Szilágyi Hajnalka

Tar Alexandra Krisztina

Tisza Zsófia Borbála

Tóth Zsófia

Tündik Richárd

Venczel Alexandra


12.C


Osztályfőnök: Horváth Kálmán

HorvathKalman.jpg


Névsor:

Antal Péter

Drótos Dominika

Farkas Nikolett

Fazekas Bálint

Fodor Zsófia

Frank Viktória

Kalász Tünde Erzsébet

Kántor Csilla

Kecsmár Gyöngyi

Kesztyűs Anett

Kuron Dániel

Lukács Tamás

Mai-Kim Richárd

Markacz Klaudia Renáta

Nagy Kinga

Palotás Dóra

Poncsák Bettina

Répási Dorottya

Tarba Dominika

Tárnyik Fanni

Villám Theodóra


Magántanuló:

Szabó Nóra




A honlapot üzemelteti: Szabó Gergő, Fazekas Bálint és Marton Sándor tanár úr
2007-2013 Babits Mihály Gimnázium
tárhelytárhely