Babits Mihály Gimnázium 1047 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18 tel: 2-334-536
Osztályok
2015-2016

5.A
Osztályfőnök: 
Balázs-Szakmári Csilla

Névsor:

Bobály Orsolya

Boda Zita

Buday-Szabó Júlia

Csatári Laura

Egyed Balázs

Fogarasi Anna

Földesi Lilla Mária

Hák Botond

Hegymegi Ákos

Jerbák Zoltán

Jobbágy István Csanád 

Keszthelyi Hédi

Komiljovics Marcell

Kovács Ákos Géza

Kovács Szonja

Kovács Petra

Kun Ambrus

Lajti Barnabás

Le Nguyen Thuy-Dduong

Majoros Máté

Máté-Tóth Boglárka

Mészáros Nóra

Mihályfi Lilla

Mogyorósi Kinga

Molnár Marcell

Pálikás Szonja

Parádi Barnabás Tamás

Ragó Máté

Szabó Milán

Tessy Olivér

Tolnai Lili Emese

Vörös Vivien

 


5.B
Osztályfőnök:
Féderer Attila


Névsor:
Bánfalvi Dóra
Bene Botond Bánk
Bérci Balázs Koppány
Borossay Flóra Liza
Bögér Szabolcs
Fási Lili Tímea
Fleisz Nóra Brigitta
Földessy Ákos
Gordovalt Enikő Ágnes
Gyenge Bálint
Halupka Sára
Horváth Dóra Tímea
Horváth Nina
Kocsárdi Kende
Lázár Bence
Madarász Evelin
Mata Dániel
Megyesi Máté
Mihály Zsófia
Molnár Viktória
Nagy Attila
Oláh Zsolt Bertalan
Papp Dorottya
Rigó Csanád
Solymossy Balázs
Szegő Marcell
Tadler Máté László
Tamaska Noémi
Tamkó Hédi
Varga Kristóf Botond
Várkonyi Viktória
Zsifkov András

6.A
Osztályfőnök: 
Martonné Czemmel Katalin


Névsor:
Alberti Ádám
Bita Bettina
Csarankó János Bence
Csikor Zita
Dénes Kende
Dénes Villő
Éger-Méder Merse
Hiezl Balázs
Izsa Bernadett Margit
Jámbor Réka
Martonossy Kinga
Mázsa Marcell Dezső
Naderi Ármin
Páli Erik Trisztán
Palkó Milán
Pap Dávid
Parádi Anna
Perosa Bálint
Pesti Kristóf
Pusztai Dániel
Rajnai Evelin Vivien
Reider Balázs
Rutz Dávid Csongor
Schneider Mihály
Sélley Bence
Szoboszlai Viktória Éva
Sztranyák Gabriella
Thürmer Fruzsina
Tóbiás Eszter Lea
Tóth Máté
Varga Soma Balázs
Vincze Kinga


6.B
Osztályfőnök: 
Kaposiné Bodó Anna
 

Névsor:
Andrási Míra
Bakondy Beáta
Barlai Dániel
Borissza Anna Éva
Czeba Máté
Daoda Szonja
Dergez Alexa Adrienn
Faragó Tamás Bálint
Fürész Tibor Teodor
Goller Bianka
Győry Márk
Harkai Krisztina
Hományi Pál József
Iványi Anna Rozina
Jáger Áron
Kiss Bendegúz
Konzili Kristóf
Kovács Barbara
Kozma Balázs
Kriza Márton János
Mészáros Dorottya
Molnár Dániel
Pánczél Anna Tímea
Pap Márton
Pintér Panna
Schmercz Blanka
Seidl Dávid
Somogyi Anna
Tamás Botond László
Tivolt Richárd
Végh Zalán Márton
Waltz Rebaka Csenge
Zsigmond András
Zsigovics Dániel


7.A
Osztályfőnök: 
Gyüréné Orosz Ágnes


Névsor:
Andrási Bálint
Bartus Levente
Bobály Emma
Bognár György
Budai Gergely János
Budinszki Réka Lili
Butter Noémi
Druskoczi Nikolett
Falmann Petra
Farkas Johanna Rebeka
Galambos-Landgraf Márton
Gálig Gergő
Gyurkó Tamás László
Handó Júlia
Horosz Ilona
Kassai Levente Károly
Kelevitz Virág
Kiss Marcell
Kovács Luca
Máté Kata Lilla
Molnár Levente Szabolcs
Nagy Gertrúd
Papp György Szabolcs
Pilter Zsófia
Pintér Patrik Ákos
Poczkodi Leó Balázs
Pop Zoltán Hunor
Szabó Benedek Lajos
Szakács Anna
Szilvácsku Márton
Szűcs Marcell
Tomsits Petra
Üveges Máté Gergő

Külföldön:
Magyar Bálint Áron


7.B
Osztályfőnök: 
Németh Máté


Névsor:
Alberti Laura
Andó Borbála
Bártfai Dorottya
Csák Gyula Barnabás
Gilicze Petra
Gonda Krisztina
Gyenge Balázs
Györke Barnabás
Jakab Domonkos
Kabátnik Péter
Kalmár Dorina Réka
Kaló Júlia
Klimasz Katalin
Krotki Nikolett Anna
Kun Csenge Luca
Losonczi Dániel
Lovas Dorottya Etelka
Makkos Zoltán
Nachkebia Ádám
Novák Zalán
Parádi Márton
Polcz Péter István
Sági Bence Asztrik
Sándor Zorka
Simon Emma
Simon Gergely Balázs
Susán Máté
Szabó Emma Laura

Szabó Gergő
Tamás Csaba Áron
Tompa Zoltán
Tóth Nikolett Hóvirág
Vekszler Sára

Külföldön:
Taglibr Anna
Pálfalvi Zorka Nóra


8.A
Osztályfőnök: 
Kürtiné Ivitcz Irén


Névsor:
Cieger Bálint
Csikós Botond
Daruka Máté
Fejes Ferenc
Földi Evelin
Gyimesi Dorottya
Hídvégi Zalán
Holl Dorottya Zoé
Hományi László József
Kazimér Gergely István
Kéri Nikolett Katalin
Kovács Péter József
Lőrincz Anita
Medve Dorina
Molnár Anna Tünde
Molnár Veronika
Nagy Anna
Nagy Zsombor
Schrikk Norbert
Schrödl Anita
Soltész Boldizsár Kristóf
Szabó Antónia Dóra
Szakács István Márton
Tepliczky Olivér Zoltán
Tolnai Réka Dóra
Tóth Máté
Tököli Máté Gergő
Vágó Laura Dorottya
Varga Dóra Piroska
Várhegyi Márton


8.B
Osztályfőnök:
 Müller Anna

Névsor:
Altsach Kira Niké
Bencze Gergő Benjámin
Borissza Gergely Tamás
Dömötör Bence
Erlitz Berta
Fleisz Andrea Dorottya
Girutskiy Alexander
Grosz Gergely János
Haász Blanka Lilla
Harmath Ádám
Hollósi Boglárka Anna
Kaposi Domonkos
Kiss Nóra
Kondás Eszter Flóra
Kovács Botond Bendegúz
Kovács Kristóf
Lotz Patrik
Madarász Emese
Margitay Lénárd Szabolcs
Márki Mercédesz Roxána
Martonosi Patrik
Megyesi Dorka
Paál Eszter Bóra
Pintér Anna
Simon Dániel Zsolt
Szabó Kristóf
Szakács Ildikó Lilla
Szakácsi Márton
Tivolt Lilla Melinda
Varga Máté
Vigh Márton
Woller Virág

Zsigmond Ábel



9.A
Osztályfőnök: 
Antal Erika


Névsor:
Antal Katinka
Baranyai Laura
Bíró Adrienn
Bognár Miklós
Endrei Tamás Roland
Gyimesi Anna
Hegyessy Borbála
Hetényi Levente
Horosz Kata
Jákli Zsófia Anna
Kaló Petra
Kliszek Viktória Kriszina
Komlós Levente
Marton Balázs Márk
Neirabi Nede Fanni
Pánczél Ilona Zsófia
Perosa Renáta
Pintér Orsolya
Pop Norbert
Rezner Zsófi
Réthy Lilla
Sándor Zsombor
Sápi Luca
Szabó Marcell
Tóth Jázmin
Tóth Viktória
Vass Viktória
Veres Laura Marianna


9.c
Osztályfőnök:
Frontóné Szigeti Zsuzsanna

névsor:

Árvai Márk Tamás

Bálint Virág Hanna

Bizcó Győző Balázs

Bodnár Imre Kristóf

Csépán Petra

Drótos Gábor

Enyedi Bence Márton

Erdmann Zsóka Emma

Farkas Anna Ariadné

Ferenci Boróka

Földi Ákos Zsolt

Geluh Barabara Anna

Hadadi Kristóf

Horváth Viktória

Illés Tamás

Juhász Krisztián

Kerek Attila

Kokas Benedek

Kovács Gergely

Lancsák Vaessza

Láng Máté

Lincsek Tünde Mónika

Magyary Eszter

Molnár Kincső

Ocskó-Sós Bíborka

Perencsei Kristóf

Sámson Bálint

Schlitt Kamilla

Sneider Dániel János

Szabó Patrik József

Széles Katalin

Szentesi Sára

Szilágyi Nimród

Szőlősy Csenge



Külföldön:

Varga Bálint



9.d
Osztályfőnök:
Lakihegyi György


névsor:
Balogh Blanka Zoé
Botka Ágnes
Czinszky Fanni Cecília
Csapó Krisztián
Cseh Márton
Danyi Blanka Krisztina
Demők Csilla
Dömel Máté
Dömök Panna Dorka
Gergály Vivien
Gerő Nóra
Gollob Hanna
Hifner Zsófia Adél
Horváth Imre Sándor
Imri Szilvia
Kálmán Sára
Katona Réka Borbála
Kocsis Rebeka
Kovács Bertalan Márk
Nemoda Balázs
Nyitrai Zoltán
Ortenszky Tamás
Pallagi Shawnuacy Ifeanyi
Póti Fanni
Rideg Vilmos Dániel
Somogyi-Hay Gábor
Szabó Beatrix Regina
Szabó Bianka
Szöllősi Boldizsár
Tóbel Szonja
Tóth Kristóf Sámuel
Varga Zoltán



10.A
Osztályfőnök: 

Nyíri Gabriella


Névsor:
Álló Ramóna
Balázs Sebestyén
Bercsi Kristóf Gábor
Csonka Martina
Egyedi Zsolt
Éles Laura Brigitta
Floch Kristóf Zoltán
Földesi Klára Fanni
Fridrik Fanni
Gyurka Tünde
Halász Klaudia
Ilyés Viktória
Karácsonyi Anna
Katona Blanka
Kerényi Dávid
Kiss Nándor Dániel
Kőházy-Koós Anna
Matók Dániel Márton
Melis Gábor
Miklós Henrietta
Németh Botond
Patai Gergely György
Radványi Roland
Rigóczki Márton
Sági Barnabás
Surányi Eszter
Szabó Dóra
Szalay Eszter
Tisza Ádám Bálint
Várai Axel


10.B
Osztályfőnök:
 Molnár Sándor


Névsor:
Ányos Angelika Laura
Berke Anna
Boda Kitti Viktória
Borhegyi Teodóra
Gálóczi Imre
Gőgh Dóra
Gyenge Barnabás
Huszár Levente
Kálmán Gréta
Kiss Dóra Eszter
Machalik Regina
Magyar Péter
Margitay Kristóf Jakab
Nagy Károly
Nagy Patrik László
Poncsák Fanni
Rohály Tamás Kornél
Szabó Anna Dorina
Szántó Gergő Dániel
Szolnoki Anna
Szűcs Noémi
Tajti Dávid
Takács Kristóf
Tarsoly Petra
Tihanyi Luca
Tihanyi Máté
Toronyi Ádám Zoltán
Tököli Bence Zoltán
Zámbó János
Zsigmond Áron


10.C
Osztályfőnök: 
Fellner Tibor


Névsor:
Adamik Zsolt Leon
Bahrami Benedek Attila-
Baranyai Zsombor Örs
Bekker Norbert-
Berki Patrik Zsolt
Bernert Fanni Ildikó-
Bognár Borbála
Csóka Gergő
Dálnoky Zsófia
Demeter Kevin
Demeter Imola
Demjén Szilárd
Erdődi Boróka
Gáspár Adrián
Gersei Tünde Anna
Herjeczki Patricia
Hutter Csenge Lilla
Jákli Imre
Jankovics Tamás Gyula
Joó Milán
Kovács Dominika Sára
László Zsófia
Lázár Enikő
Lehoczki Patrícia
Nagy Fruzsina
Oláh Nóra
Pocker Tünde
Szakácsi Janka Zsófia
Takács Viktória
Tóth Fruzsina Rózsa
Tóth Szabolcs
Tóth Szonja Zsófia


10.D
Osztályfőnök: 
Berta-Tóth Katalin

 
Névsor:

Áncsán Szabolcs Áron
Ary Antónia Nikolett
Balázs Natália Eszter
Balogh Eszter
Csatádi Gergely
Ferenci Kata
Gácser Antónia Véda
Harkai Dominik
Hertelendy Kitti
Holczmann Kata
Katona Csilla Sarolta
Kovács Hanna
Leboniczky Dóra Réka
Lőrik Zsófia
Madarász Erik Zsolt-
Maglódi Dániel
Magyar Luca
Moksony Mariann
Németh Orsolya
Németh Szilvána
Rimár Eszter Csenge
Sipos Ágnes Terézia
Szabó Ádám László
Szabó Vince Barnabás
Tanka Orsolya
Tóth Ágoston
Tóth Csaba György
Verbák Zsófia
Vojtkó Anna
Zábori Zsófia

Külföldön:
Magyar Máté Róbert


11.A

Osztályfőnök:
Kőrösi Ágnes

Névsor:
Baros Tamás László
Berke Péter
Bita Bertalan
Bobály Sándor
Bornemissza Gergő
Böszörményi Áron Balázs
Csorba Tamás
Erlitz Bernát
Fris Domonkos Miklós
Frontó Anna Eszter
Fuhrmann Patrick Bence
Fűrész Tímea Mónika
Gyurta Anna Dóra
Herczeg Kristóf István
Incze Denissza
Kallós Anna
Kovács Róbert
Lőrincz Ádám
Lukóczky Márton Balázs
Manolescu Renáte
Podpinka Dorina
Prekli Bence
Prekli Dalma
Rózinger Norbert
Szánthó Anna
Thürmer Nikolett
Veres Levente
Veress Brigitta


11.B

Osztályfőnök:
Vészi Gézáné

Névsor:
Bogya Roland Gábor
Cserhalmi Panna Laura
Csiki Sára
des Echerolles Kruspér Fédra Anna
Fehér Kristóf Gábor
Gerhát Levente Péter
Horváth Katalin Eszter
Ivacs Fülöp
Jokán Zsolt Márk
Kiss Orsolya
Méder István
Mészáros Erik
Németh Patrik Noel
Román Gábor
Sasvári Csaba
Szabó Bálint Tamás
Szabó Réka
Széles Krisztián
Tatai Bálint Gábor
Tepliczky Adél Nárcisz
Turcsányi Anna
Woller Péter

Magántanulók:
Pákozdi Bálint
Szilágyi Kristóf
Szolga Bertalan
Mihályi Dániel


11.C

Osztályfőnök:
 Horváth Kálmán


Névsor:
Bácskai Barnabás
Balogh Dávid
Barta Márk Endre
Dusza Veronika
Erős Márton
Farkas Dávid Olivér
Fekete Gyöngy Anna
Fekete Viktor
Galló Botond
Gerner Ákos
Györe Krisztián
Hatscher Dorottya
Hőgyi Noémi
Hujber Ottó Dávid
Kása Fanni
Kasztel Péter
Kósa Liliána
Krisztics Zorka
Maros Zsolt Attila
Mellen Adrienn Viktória
Mladoniczky Tibor
Nadabán Réka
Nosza Lilla
Sajtos Nikolett
Strasser Zsombor
Tóth Dávid Dominik
Török Dana
Trókusz Tekla Donatella
Werli Ádám Gábor


11.D

Osztályfőnök:
 Goda Lilla


Névsor:
Al Raheem Veronika
Bán Bonita Viktória
Dávid Mirjam
Debnár Gergely
Faragó Adrienn
Hock Berta Anna
Illésy Máté
Istenes Leonárd Sándor
Kállay Simon
Karagits Kíra Vivien
Kaslik Bálint
Kasza Dániel
Markovits Kitti
Mogyorósi Dávid
Nagy Petra
Orbán Gergely
Patai Balázs
Pintér Zoltán Dávid
Rátkai Péter Imre
Rippel Kyara Boglárka
Sárácz Dominika Rita
Styaszni Dóra
Szakasits Laura Fáni
Szarvas Bianka
Tóth Ivett
Tőzsér Bence Alex
Ugyan Zita
Wéber Anna
Zombor Adrienn


12.A

Osztályfőnök:
Kálmán Ildikó


Névsor:
Bazsó Ágnes
Bus Krisztina Katalin
Csenki Márk Zoltán
Fodor Nikolett
Halácsy Kristóf Tamás
Hodos Vanda
Katona Balázs
Kovács Ádám Gyula
Kovács Luca Fruzsina
Lovas Annamária
Magyar Tamás Gábor
Mihalovics Emese
Németh Alexandra Niké
Polgárdi Fanni Laura
Pudleiner Péter Zsolt
Sárospataki Anna
Szinyéri Lilla
Titkos Helga Viktória
Váczi Csenge Katalin
Varga Adrienn



12.B

Osztályfőnök:
Zalavári Márta


Névsor:
Balázs Katalin
Baranyai Réka
Chlebda Luca Viktória
Csorba András
Faur Csenge
Ferenczi Dorottya
Gersei Csenge
Gurály Attila
Hajdu Levente Péter
Kádár Dorottya
Keresztesi Balázs
Keszey Vanessza Judit
Kleisz Márk
Kliszek Csilla Bianka
Kuron Bence
Meiczinger Zsuzsanna
Molnár Dániel
Nagy Martin Péter
Simon Alexandra Réka
Szakács Tamara
Tajti Márk
Tálas András
Tenczel Tamara Mercédesz
Toronyi Georgina
Tőke Timea Valentina
Zsigmond Bence


12.C

Osztályfőnök:
Nyírőné Bakai Beáta


Névsor:
Al Raheem Petra
Altsach Vivien Barbara
Bácskai Anna Amália
Bartók Dániel
Bezzeg Zita
Bognár Andrea
Bozó Bence Ferenc
Chang Xuxiao
Doszpoly Emese Kincső
Fábián Rita Tamara
Fülöp Anna Krisztina
Gágyor Bálint Balázs
Juhász István Tüvsindzsargal
Kovács Fruzsina
Kramer Dániel Soma
Lencsés Dávid
Magyar Viktória
Makuszovich Eliza
Nagy Gabriella
Papp Lili
Selyem Tímea Lilla
Siska Regina Klaudia
Szegvári Olivér László
Szögi Alexandra
Tari Tilla Tulipán
Tóth Noémi Dorottya
Turcsik Boglárka Anna

 

Tapolyai Bence

Sade Ana

 




12.D

Osztályfőnök:
Ferenczfi Magdolna


Névsor:
Bertoncelj Soma Benedek
Borbáth Tímea
Borsik Gergő Roland
Csapó Anna Luca
Doszpod Illés János
Fejér Máté
Gali Csaba Benjámin
Hegyi Károly
Hock Balázs Bertold
Horváth Georgina
Ipekli Baran Benjamin
Kofrán Dániel
Koller Richárd
Kovács Ádám
Kőhegyi Marcell
Marton Tamás
Modori Marcell
Nagy Ákos Gábor
Nemes Anna
Papp Zoltán
Saska Szilvia
Sram Barbara Ivett
Sütő Máté
Tallér Péter Szilveszter
Taferner Ágota
Török Bettina Melinda
Umann Róbert
Üveges Anna Rebeka





A 2015/2016-os tanévben végzett tanulók listája

A honlapot üzemelteti: Bazsó Sándor és Marton Sándor tanár úr
2007-2016 Babits Mihály Gimnázium
tárhelytárhely