Megkezdődött a felújítás

Az iskolai alapítvány az Újpest Önkormányzatának jelentős anyagi támogatásával megkezdte az iskola biológia tantermének és szertárának felújítását. Ennek keretében a terem teljesen megújul: új – műanyag – nyílászárók kerülnek beépítésre, kicserélik a padló burkolatát, felújítják a teljes elektromos hálózatot. A munkálatokat a nyári szünetben végzik, így reméljük, hogy az új tanév kezdésére a tantermet már megújult formájában vehetik használatba a diákok.

Köszönjük az Újpesti Önkormányzat jelentő anyagi támogatását.